Новини

Головна » Новини   

30 серпня ОСВІТЯНИ ПІДВЕЛИ ПІДСУМКИ РОБОТИ ГАЛУЗІ В 2023-2024 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ Й ВИЗНАЧИЛИ ЇЇ ПРІОРИТЕТНІ НАПРЯМКИ НА НАСТУПНИЙ

В залі засідань міськради на розширену нараду 30 серпня зібралося близько шести десятків осіб (директорів закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти, заступників директорів ЗЗСО з навчально-виховної роботи). Представництво від міської ради очолила секретар Катерина Кедик і два заступники міського голови з питань виконавчих органів ради - Андрій Майданюк та Артем Соляник.



Зібрання розпочалося з вшанування хвилиною мовчання пам’яті захисників і захисниць, які віддали своє життя, щоб відстояти Україну, її державність, незалежність і соборність та звучання Гімну держави.
 
Начальник відділу освіти і спорту Валентина Гуменюк побажала усім чіткої та конструктивної роботи, нагадала про зміни в керівництві закладів, а далі спільно з секретарем міськради Катериною Кедик та заступником міського голови Артемом Соляником виконали приємну місію нагородження Подякою міської ради Дубчак З.В., директора Шаргородського ліцею №2, яка залишила цю посаду в зв’язку із переходом на викладацьку діяльність, а також директорів ЗЗСО, команди яких досягли найвагоміших результатів у різноманітних спортивних змаганнях (Гімназіаді, «Пліч-о-пліч та інші).
 
Освітяни з радістю прийняли в свою виробничу сім’ю молодих педагогів - Тараса Михальчука, вчителя фізичної культури Івашковецької гімназії, та Наталію Федькову, асистента вчителя Носиківської гімназії, до яких з напутнім словом звернулася Дубчак З.В. Голова ради профспілкових комітетів закладів освіти Шаргородського району Григорій Мельник в знак уваги й добрих побажань успіху на вчительській ниві вручив молодим педагогам пам’ятні сувеніри.
 
Далі було заслухано доповідь начальника відділу освіти і спорту Валентини Гуменюк щодо аналізу досягнень і проблем в галузі за підсумками минулого року та семи основних пріоритетів освітньої діяльності у прийдешньому навчальному році, серед яких: 
1) забезпечення освітою дітей дошкільного віку; 
2) впровадження реформи «нова українська школа»; 
3) цифрова трансформація освіти; 
4) розвиток позашкільної освіти;
5) формування безпечного освітнього середовища; 
6) психологічна підтримка учасників освітнього процесу;
7) залучення здобувачів освіти та працівників закладів до занять спортом.
 
Гуменюк В. звернулася до керівників стосовно участі закладів в десятиденний термін у всеукраїнському опитувані щодо якості освіти, оголошеного міністерством освіти і науки України та міністерством трансформації, підкресливши, що це важливий крок до розуміння реального стану справ у нашій галузі.
 
В обговоренні доповіді  взяли участь Ольга Іванкова, головний спеціаліст, бухгалтер відділу освіти і спорту, Василь Василевський, директор Буднянської гімназії,  Григорій Мельник, голова ради профспілкових комітетів закладів освіти Шаргородського району. Так було продовжено чесну розмову  про освіту, зокрема про перезавантаження НУШ в базовій школі, створення профільної школи як продовження реформи у старшій школі, про рівний доступ до освіти, про стан фінансування галузі, її цифровізацію тощо.
 
Із заключним словом до освітян звернулася Катерина Кедик, яка подякувала кожному педагогу і наголосила на важливості виконуваної справи. Вона звергнула увагу на те, що попри всі виклики, з якими стикається наша країна, ніхто не зупиняється у прагненні вдосконалювати освітню сферу, і висловила впевненість, що освітяни  закладів громади в новому навчальному році забезпечать якість освіти, високі показники спільної взаємодії в напрямку національно-патріотичного виховання дітей та особистою участю, прикладом, вмілою організацією роботи освітнього процесу та позашкільної діяльності обов’язково наблизять перемогу та мир для України.
 
Фотоальбом...

 



01.09.2024 | Aдмін

Вернутись назад